Wywóz złomu (kontener na złom)

W wielu firmach czy zakładach produkcyjnych generowane są różnego rodzaju odpady metalowe. Nawet w prywatnych mieszkaniach czy piwnicach często zalegają stare urządzenia czy konstrukcje ze stali.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy między innymi wywóz złomu stalowego na terenie Wrocławia i okolic. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczne pojazdy, pozwalające zabrać duże ilości złomu. Wystarczy jedynie zadzwonić i ustalić z nami termin, a przyjedziemy do Ciebie i odbierzemy poszczególne elementy. Nie musisz do nas przyjeżdżać czy przywozić złomu, co jest niewątpliwym atutem.


Realizujemy zamówienia zarówno od firm wielu branż, jak i klientów prywatnych. Przyjmujemy między innymi stare urządzenia AGD i RTV, wanny, kaloryfery czy karoserie samochodowe. W zależności od potrzeb możemy także opróżnić mieszkanie, piwnicę, strych, ogród czy garaż. Jesteśmy otwarci na regularną współpracę z klientami biznesowymi. Jej zakres jest ustalany indywidualnie z odbiorcą usługi. Możemy postawić np. kontener na złom, który będziemy co jakiś czas opróżniać, lub przyjeżdżać w konkretnych terminach i wywozić dane odpady.


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.